İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. Duygu Özaslan paylaştı! Ünlülerin son tercihi Pangaia Rubia eşofman

Duygu Özaslan paylaştı! Ünlülerin son tercihi Pangaia Rubia eşofman

duygu-ozaslan-paylasti-unlulerin-son-tercihi-pangaia-rubia-esofman-knX7pD4i.jpg

Geçtiğimiz günlerde anne olan oyuncu Sinem Kobal İmirzalioğlu, hastane çıkışında Pangaia Rubia eşofman takımını giymeyi tercih etti. Kısa bir süre sonra bu takım, influencer Duygu Özaslan’ın üzerinde de görüldü. Bir anda bütün dikkatleri üzerine çeken bu takım hakkında merak edilenleri ve markanın diğer eşofman takım modellerini derledik.

Pangaia Rubia markasının yeni sezon eşofman takımı, son günlerin en çok dikkat çeken modellerinden oldu. İlk önce oyuncu Sinem Kobal’ın giydiği, sonrasında influencer Duygu Özaslan’ın Instagram’dan paylaştığı bu eşofman takımı, alışveriş tutkunları için ilk tercihler arasında yer almaya başladı. Ancak bu eşofman takımı daha önce, cemiyet hayatının ünlü simalarından Yasemin Özilhan ve şarkıcı İrem Derici tarafından da giyilmişti. Beyaz rengi dışında mor renk seçeneği de bulunan takım, 2 bin 844 TL’den satılıyor ve internet üzerinde de stokta yok görünüyor.

Şu an için yalnızca 4 ünlü ismin üzerinde görülen bu eşofman takımı haricinde, markanın diğer eşofman takım modelleriyse şu şekilde:

PANGAIA Rubia Pink: 4.111 TL

PANGAIA: 3. 426 TL

Facebook Yorum Yap
Yorum Yap

Yorum Yap